Pret
2-1786 lei
1787-4464 lei
4465-8035 lei
Formulare Tipizate

Accesorii server si stocare

Sortează
Vizualizează

ADAPTOR TARGUS USB-C/USB-A(f), 0.15M BLK

Adaptor Targus USB C to USB A(f) 3.1 Gen1 5Gbps, 0.15m, Connector 1: USB C, Black, ACC923EUX…
114.79 lei
 Adaugă în coș
-5%

Riser Card Dell R730/xd PCIe Riser 1, Right, 3 ...

Riser Card Dell R730/xd PCIe Riser 1, Right, 3 x8 PCIe Slots with at least 2 Processors,CusKit…
123.43 lei 129.61 lei
 Adaugă în coș

Cablu Targus USB-C To USB-C 10Gbps, 5A, 1m, Blac...

Cablu Targus USB-C To USB-C 10Gbps, 5A, 1m, Black, ACC927EUX, USB 3.1 Gen 2 speeds: up to…
170.33 lei
 Adaugă în coș

Cablu Targus, USB-C to USB-A 100cm, 10Gb, 3A - B...

Cablu Targus, USB-C to USB-A 100cm, 10Gb, 3A - Black - ACC926EUX, Type C To Peripheral Connector,…
170.33 lei
 Adaugă în coș
-5%

Dell Networking, Cable, SFP+ to SFP+, 10GbE, Co...

Dell Networking, Cable, SFP+ to SFP+, 10GbE, Copper Dell Networking, Cable, SFP+ to SFP+,…
253.37 lei 266.04 lei
 Adaugă în coș
-5%

Dell Networking, Transceiver, SFP, 1000BASE-SX,...

Dell Networking, Transceiver, SFP, 1000BASE-SX, 850nm Wavelength, 550m Reach - Kit, 407-BBORDELL…
331.33 lei 347.90 lei
 Adaugă în coș
-5%

Cablu DELL STACKING CABLE N2000 OR N3000

Cablu DELL STACKING CABLE N2000 OR N3000DL STACKING CABLE N2000 OR N3000Producator: DELLGarantie:…
331.33 lei 347.90 lei
 Adaugă în coș

Adaptor Targus USB-C to HDMI/USB-C/USB-A, cu Pow...

Adaptor Targus USB-C to HDMI/USB-C/USB-A, cu Power Delivery - Black, ACA929EU, deliver power…
423.43 lei
 Adaugă în coș

Targus Universal USB-C Mains Charger - Black, AP...

Targus Universal USB-C Mains Charger - Black, APA95EU, Universal USB-C charging on the go…
478.16 lei
 Adaugă în coș
-5%

Dell Networking,Transceiv er,SFP,1000BASE-LX,1 ...

Dell Networking,Transceiv er,SFP,1000BASE-LX,1 310nm Wavelength,10km Reach - KitTRANSCEIVER,SFP,1…
493.75 lei 518.44 lei
 Adaugă în coș
-1%

HP 2U LFF Easy Install Rail Kit

HP 2U LFF Easy Install Rail KitProducator: HPGarantie: 12 luni
591.79 lei 597.71 lei
 Adaugă în coș
-1%

HPE 900W AC 240VDC Power Input Module

HPE 900W AC 240VDC Power Input ModuleHPE 900W AC 240VDC Power Input ModuleProducator: HPGarantie:…
663.74 lei 670.37 lei
 Adaugă în coș
-5%

HDD Server DELL 1TB 7.2K RPM NLSAS 6Gbps 3.5in ...

HDD Server DELL 1TB 7.2K RPM NLSAS 6Gbps 3.5in Cabled Hard Drive, CusKitDL HDD 1TB 7.2K RPM…
883.55 lei 927.72 lei
 Adaugă în coș
-1%

HDD HPE 2TB 7.2k RPM NLSAS 6GBPS 3.5IN Hot Plug...

HDD HPE 2TB 7.2k RPM NLSAS 6GBPS 3.5IN Hot Plug HD HDD HPE 2TB 7.2k RPM NLSAS 6GBPS 3.5INProducator:…
1124.28 lei 1135.53 lei
 Adaugă în coș
-5%

DELL SSD SATA 200GB Boot MLC 6Gbps 2.5in Hot-pl...

DELL SSD SATA 200GB Boot MLC 6Gbps 2.5in Hot-plug Drive,3.5in HYB CARR, CUS KITDELL SSD SATA…
1166.16 lei 1224.47 lei
 Adaugă în coș
-1%

Sursa Server HP 500W FS Platinum Hot-plug Power...

Sursa Server HP 500W FS Platinum Hot-plug Power Supply KitHP 500W FS PLAT HT PLG PWR SUPPLY…
1250.24 lei 1262.74 lei
 Adaugă în coș