Pret
2-1786 lei
1787-4464 lei
4465-8035 lei
Formulare Tipizate

Accesorii server si stocare

Sortează
Vizualizează
-78%

Patch-cord fibra HP Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m...

Patch-cord fibra HP Premier Flex LC/LC OM4 2f 2mPATCHCORD HP FIBRA LC/LC OM4Producator: HPGarantie:…
67.00 lei 310.71 lei
 Adaugă în coș
-53%

HP DL380 Gen9 8SFF H240 Cable Kit

HP DL380 Gen9 8SFF H240 Cable KitHP DL380 Gen9 8SFF H240 Cable KitProducator: HPGarantie:…
106.48 lei 227.89 lei
 Adaugă în coș
-5%

DELL STACKING CABLE 1m N2000 OR N3000 Designed F...

DELL STACKING CABLE 1m N2000 OR N3000 Designed For: Dell Networking N2024, N2024P, N2048,…
125.10 lei 131.36 lei
 Adaugă în coș
-5%

Dell Kit - LC-LC Optical cable 3M FC

Dell Kit - LC-LC Optical cable 3M FCDell Kit - LC-LC Optical cable 3M FCProducator: DELLGarantie:…
125.10 lei 131.36 lei
 Adaugă în coș
-12%

Cablu Targus USB-C To USB-C 10Gbps, 5A, 1m, Blac...

Cablu Targus USB-C To USB-C 10Gbps, 5A, 1m, Black, ACC927EUX, USB 3.1 Gen 2 speeds: up to…
152.35 lei 172.16 lei
 Adaugă în coș
-7%

HPE Bezel Lock Kit

HPE Bezel Lock KitHPE Bezel Lock KitProducator: HPGarantie: 12 luni
250.97 lei 268.54 lei
 Adaugă în coș
-1%

HPE Gen9 Dedicated iLO Mgmt Prt Kit

HPE Gen9 Dedicated iLO Mgmt Prt KitHPE Gen9 Dedicated iLO Mgmt Prt KitProducator: HPGarantie:…
290.05 lei 292.95 lei
 Adaugă în coș
-12%

Targus Universal USB-C Mains Charger - Black, AP...

Targus Universal USB-C Mains Charger - Black, APA95EU, Universal USB-C charging on the go…
427.69 lei 483.29 lei
 Adaugă în coș
-7%

HP Ext 2.0m MiniSAS HD to MiniSAS HD Cbl

HP Ext 2.0m MiniSAS HD to MiniSAS HD CblHP Ext 2.0m MiniSAS HD to MiniSAS HD CblProducator:…
457.36 lei 489.51 lei
 Adaugă în coș
-7%

Sursa Server HP 500W FS Platinum Hot-plug Power ...

Sursa Server HP 500W FS Platinum Hot-plug Power Supply KitHP 500W FS PLAT HT PLG PWR SUPPLY…
656.82 lei 703.14 lei
 Adaugă în coș
-7%

HPE ML350 Gen10 Redundant Fan Cage Kit

HPE ML350 Gen10 Redundant Fan Cage KitHPE ML350 Gen10 Redundant Fan Cage KitProducator: HPGarantie:…
746.70 lei 799.25 lei
 Adaugă în coș
-5%

12Gb HD-Mini SAS cable, 4m, Customer Kit

12Gb HD-Mini SAS cable, 4m, Customer Kit12Gb HD-Mini SAS cable, 4m, Customer KitProducator:…
1000.88 lei 1050.92 lei
 Adaugă în coș
-7%

HPE Smart Array E208e-p SR Gen10

HPE Smart Array E208e-p SR Gen10HPE Smart Array E208e-p SR Gen10Producator: HPGarantie: 12…
1323.32 lei 1415.97 lei
 Adaugă în coș
-53%

HP Smart Array P440/4G Controller

HP Smart Array P440/4G ControllerHP Smart Array P440/4G ControllerProducator : HPGarantie:…
1424.38 lei 3046.81 lei
 Adaugă în coș
-1%

HP RACK CABLE MANAGEMENT KIT

HP RACK CABLE MANAGEMENT KITHP RACK CABLE MANAGEMENT KITProducator: HPGarantie: 12 luni
1546.30 lei 1561.76 lei
 Adaugă în coș
-1%

HPE FlexFabric 10Gb 2P 534FLR-SFP+ Adptr

HPE FlexFabric 10Gb 2P 534FLR-SFP+ AdptrHPE FlexFabric 10Gb 2P 534FLR-SFP+ AdptrProducator:…
1546.97 lei 1562.43 lei
 Adaugă în coș