Livrare Gratuita in Pitesti ! Livrare Gratuita in Tara pentru comenzi mai mari de 300 Lei !
Pret
2-1792 lei
1793-4478 lei
4479-8060 lei

Accesorii server si stocare

Sortează
Vizualizează

AP-CBL-SERU Console Adapter Cable

AP-CBL-SERU Console Adapter CableAP-CBL-SERU CONSOLE ADAPTER CABLEProducator: ARUBA NETWORKSGarantie:…
118.90 lei
 Adaugă în coș

HPE TPM Module Kit

HPE TPM Module KitHPE TPM MODULE KITProducator: HPEGarantie: 36 luni
197.27 lei
 Adaugă în coș
-7%

R640 Ready Rails 1U Sliding Rails CusKit

R640 Ready Rails 1U Sliding Rails CusKitR640 Ready Rails 1U Sliding Rails CusKitProducator:…
208.34 lei 222.93 lei
 Adaugă în coș
-5%

Dell Networking Cable, OM4 LC/LC Fiber C

Dell Networking Cable, OM4 LC/LC Fiber CDell Networking Cable, OM4 LC/LC Fiber CProducator:…
231.96 lei 243.25 lei
 Adaugă în coș
-5%

Dell Kit - LC-LC Optical cable 3M FC

Dell Kit - LC-LC Optical cable 3M FCDell Kit - LC-LC Optical cable 3M FCProducator: DELLGarantie:…
239.47 lei 251.45 lei
 Adaugă în coș
-22%

QNAP QDA-UMP can accommodate an M.2 PCIe 3.0 x4 ...

QNAP QDA-UMP can accommodate an M.2 PCIe 3.0 x4 NVMe SSD within a 2.5- inch U.2 (SFF-8639)…
251.45 lei 323.29 lei
 Adaugă în coș

HPE 1U Gen10 Bezel Kit

HPE 1U Gen10 Bezel KitHPE 1U GEN10 BEZEL KITProducator: HPEGarantie: 36 luni
320.56 lei
 Adaugă în coș

HPE 96W Smart Storage Battery 145mm Cbl

HPE 96W Smart Storage Battery 145mm CblHPE 96W SMART STORAGE BATTERY 145MM CBLProducator:…
351.17 lei
 Adaugă în coș
-7%

Dell ReadyRails Sliding Without Cable

Dell ReadyRails Sliding Without CableDell ReadyRails Sliding Without CableProducator: DELLGarantie:…
352.03 lei 376.66 lei
 Adaugă în coș
-26%

DELL Cable 12Gb HD-Mini SAS cable, 2m, Customer ...

DELL Cable 12Gb HD-Mini SAS cable, 2m, Customer Kit, 470-ABDRDELL CABLE 12GB HD-MINI SAS CABLE…
352.03 lei 473.65 lei
 Adaugă în coș
-19%

QNAP RAIL KIT Mounting post width: ≥17.8"/ 451...

QNAP RAIL KIT Mounting post width: ≥17.8"/ 451 mm, Panel width: ≥19.1"/ 485 mm, Mounting…
416.68 lei 517.26 lei
 Adaugă în coș
-28%

DL Networking Tandem Switch Tray

DL Networking Tandem Switch TrayDL Networking Tandem Switch TrayProducator: DELLGarantie:…
711.23 lei 985.81 lei
 Adaugă în coș

HPE Z Dual 8GB microSD EM USB Mod

HPE Z Dual 8GB microSD EM USB ModHPE Z DUAL 8GB MICROSD EM USB MODProducator: HPEGarantie:…
753.12 lei
 Adaugă în coș

HPE ACC SERVER HPE ETHERNET 1GB 2-PORT

HPE ACC SERVER HPE ETHERNET 1GB 2-PORTHPE ACC SERVER HPE ETHERNET 1GB 2-PORTProducator: HPEGarantie:…
913.04 lei
 Adaugă în coș

HPE DL38X Gen10 High Performance Temperature Fan...

HPE DL38X Gen10 High Performance Temperature Fan KitHPE DL38X GEN10 HIGH PERFORMANCE TEMPERAProducator:…
1075.91 lei
 Adaugă în coș

HPE SMART ARRAY E208I-P SR GEN10 12GB 2-

HPE SMART ARRAY E208I-P SR GEN10 12GB 2-HPE SMART ARRAY E208I-P SR GEN10 12GB 2-Producator:…
1113.26 lei
 Adaugă în coș