•  Dell Networking, Transceiver, SFP, 1000BASE-SX, 850nm Wavelength, 550m Reach - Kit, 407-BBOR
Imaginile au caracter informativ.
Produsele pot fi diferite fată de imaginile prezente pe site.

Dell Networking, Transceiver, SFP, 1000BASE-SX, 850nm Wavelength, 550m Reach - Kit, 407-BBOR

Cantitate
331.33 lei
347.90 lei

(TVA inclus)

În stoc
Ai nevoie
de ajutor?
cod produs
#NOD-407-BBOR
Descriere produs

Dell Networking, Transceiver, SFP, 1000BASE-SX, 850nm Wavelength, 550m Reach - Kit, 407-BBOR
DELL NETWORKING TRANSCEIVER SFP 1000

Producator: DELL

Garantie: 12 luni

Transport

Transportul este gratuit pentru comenzi mai mari de 300 Lei (TVA inclus). Detalii

Termen de livrare

Livrarea se va face în 3-5 zile din momentul lansării comenzii. Detalii

Modul de plată

Plata se va face prin card, cu OP sau la livrare. Detalii

Returnări

Plata banilor se va face în 14 zile lucrătoare de la data aprobării. Detalii
Trimite prietenior
Produse asemănătoare
Hewlett-Packard Servers HP HDD 500GB 3G SATA 7.2K rpm LFF (3.5-inch) Midline 1yr Warranty…
359.70 lei
Fujitsu Modular PSU 450W platinum hp | Compatibil : TX1320 M3, TX1330 M2, TX1330 M3, TX2560…
759.22 lei
Hewlett-Packard Servers HP 512MB Flash Backed Write Cache; NOTE: Supported on HP Smart Array…
596.09 lei
Fujitsu HDD SATA 6G 2TB 7.2K HOT PL 3.5'' BC | Compatibil : TX1330 M2, TX2560 M2, RX1330 M2,…
1231.70 lei
Fujitsu CPU Intel Xeon processor E5-2620v2 (6C/12T, 2.10 GHz, TLC: 15 MB, Turbo: Yes, 7.2…
2713.64 lei
Review-uri și păreri
0 review-uri
-
0 aprecieri

Fi primul care trimite o părere despre acest produs!

Nume
Email
Comentariu
Rating
Trimite